Autoholowanie

AUTOHOLOWANIE

Mobilny serwis aut ciężarowych i osobowych


Wszystkie rodzaje i poziomy trudności holowania pod jednym numerem.

Co oferujemy?

Wypadek, kolizja czy zepsute auto? Oferujemy szybki dojazd i holowanie aut osobowych, dostawczych i lekkich ciężarowych. Jeśli holowanie jest związane z usterką auta istnieje możliwość holowania auta do naszego warsztatu mechanicznego gdzie, jeśli okoliczności na to pozwalają, istnieje możliwość szybkiego wyeliminowania usterki poza kolejnością,  bez czekania w kolejce.

Holowanie kolizyjne i drobne naprawy

Brałeś udział w kolizji?  Nasza firma zajmie się wyciągnięciem i umieszczeniem auta na holowniku oraz dostarczeniem do wybranego warsztatu lub posesji.

 

Jeśli okoliczności na to pozwalają mogą liczyć Państwo na naszą pomoc w zakresie drobnych napraw. Każdy nasz holownik jest wyposażony w podstawowe urządzenia do napraw doraźnych takie jak akumulator ładujący oraz kompresor. Zależy nam na tym, aby problem został szybko rozwiązany, dlatego jeśli problemem okaże się rozładowany akumulator, wykonamy awaryjne odpalenie (tzw. rozruch z kabli). Brak paliwa w baku również nie jest dla nas problemem, kierowca zawsze posiada kanister z benzyną czy olejem napędowym.

Holownik miejski

W naszej ofercie posiadamy bardzo mały holownik miejski marki Nissan Nawara, którego małe rozmiary umożliwiają holowanie aut z trudno dostępnych miejsc takich jak parkingi podziemne, garaże czy zakorkowane ulice. Dojedziemy wszędzie tam gdzie będziesz nas potrzebował, czekamy na Twoj kontakt.

350 Interwencji
801 Załatanych opon
560 Napraw na drodze
600 Scholowanych aut

Jest to wyjątkowa strona internetowa, która będzie wymagać nowszej przeglądarki!

Proszę uaktualnić już dziś!