Hurt paliw

Paliwa

Klientów indywidualnych jak i hurtowych zapraszamy do skorzystania z naszej oferty hurtowej sprzedaży paliw. Dzięki cenom hurtowym, mogą Państwo zredukować koszty zakupu paliwa. W ofercie posiadamy sprzedaż paliw takich jak benzyna, ecodiesel, olej opałowy i gaz. Wszystkie sprzedawane paliwa posiadają niezbędne atesty i normy wymagane w Europie, z naciskiem na te z zakresu ochrony środowiska. Każdy Klient otrzymuje świadectwa jakości, określające spełnienie w/w wymagań. Paliwa wzbogacone są dodatkami uszlachetniającymi, które mają znaczący wpływ na jakość i bezpieczne użycie w mechanice pojazdu.

 

Paliwa dowożone są do klienta za pomocą naszej floty cystern z układami dystrybucyjnymi. Naszym Klientom zapewniamy pełną ciągłość i terminowość dostaw. Flota składa się z naczep o różnej wielkości, dlatego jesteśmy w stanie dostarczyć każdą ilość paliwa w możliwie szybkim czasie dla klientów z małymi zamówieniami, jak i stacji benzynowych czy Klientów instytucjonalnych.

 

Obsługujemy takie firmy jak: stacje benzynowe, gospodarstwa rolne, firmy transportowe oraz duże przedsiębiorstwa z rozbudowaną flotą.

 

Klienci posiadający własne cysterny mogą samodzielnie odbierać paliwa z naszej bazy w Grabinie 2, 26-640 Skaryszew.

 

Dla osób zainteresowanych olejem opałowym, oferujemy stały abonamentowy dowóz materiał wg indywidualnych warunków współpracy.

 

W przypadku stałej współpracy istnieje możliwość podpisania umowy handlowej na stały dowóz paliw, dzięki której istnieje możliwość wynegocjowania indywidualnego rabatu.

Jest to wyjątkowa strona internetowa, która będzie wymagać nowszej przeglądarki!

Proszę uaktualnić już dziś!