Mobilny serwis TIR

MOBILNY SERWIS TIR

Mobilny serwis aut ciężarowych


Zadzwoń i zobacz jak szybko zajmiemy się Twoją awarią.

Co oferujemy?

Szybki dojazd i naprawę na miejscu awarii naszym mobilnym warsztatem dla aut ciężarowych, naczep i autobusów, na terenie kraju, jaki i za granicą. Nasze naprawy obejmują usuwanie awarii drobnych. Jeśli okoliczności miejsca awarii na to pozwalają, to dokonujemy napraw skomplikowanych. Ponadto istnieje możliwość wykonania diagnostyki komputerowej na miejscu awarii, aby wyeliminować błędy z zakresu elektroniki pojazdu.

Serwis dla aut ciężarowych

Po wywiadzie telefonicznym z kierowcą, przeprowadzonym przez naszego dyżurnego mechanika, możemy przeprowadzić częściowe naprawy pojazdu po dojechaniu na miejsce awarii. Wywiad z kierowcą umożliwia zabranie niezbędnych części do naprawy pojazdu lub naczepy. Naprawy skomplikowane mogą być dokonane przez ekipę serwisową w zakresie: układu zawieszenia, układu hamulcowego, układu pneumatyki pojazdowej, elementów silnika, sprzęgła, skrzyni biegów i diagnostyki komputerowej.

Wulkanizacja

Wykonujemy naprawy mobilnym warsztatem wulkanizacyjnym z zakresu wulkanizacji na miejscu awarii w których skład wchodzi: wymiana opony oraz naprawa opony. Nasz nowoczesny samochód naprawczy jest wyposażony w montażownicę do aut ciężarowych, podnośniki, kompresor powietrza, narzędzia pneumatyczne i spawarkę.

350 Interwencji
801 Załatanych opon
560 Napraw na drodze
600 Scholowanych aut

Jest to wyjątkowa strona internetowa, która będzie wymagać nowszej przeglądarki!

Proszę uaktualnić już dziś!