Pomoc drogowa dla aut osobowych

MOBILNY SERWIS AUT OSOBOWYCH

Pomoc drogowa dla aut osobowych


Zadzwoń i zobacz jak szybko rozwiążemy Twój problem.

Co oferujemy?

Szybki dojazd i naprawę wraz z pełną diagnostyką na miejscu awarii dla aut osobowych i dostawczych, na terenie kraju, jaki i za granicą. Nasze naprawy obejmują usuwanie awarii drobnych, takich jak: awarie elektryczne, oświetlenia, zasilania czy ogumienia. Jeśli jest konieczność wykonania naprawy skomplikowanej wykonujemy holowanie do naszego warsztatu lub najbliższego serwisu.

Serwis dla aut  osobowych

Po wywiadzie telefonicznym z kierowcą, przeprowadzonym przez naszego dyżurnego mechanika, możemy przeprowadzić częściowe naprawy pojazdu po dojechaniu na miejsce awarii. Nasz mobilny warsztat jest wyposażony we wszystkie niezbędne urządzenia oraz narzędzia. W przypadku holowania do naszego warsztatu naprawy, jeśli okoliczności na to pozwalają, istnieje możliwość szybkiego wyeliminowania usterki poza kolejnością, bez czekania w kolejce.

Wulkanizacja

Wykonujemy naprawy mobilnym warsztatem wulkanizacyjnym z zakresu wulkanizacji na miejscu awarii w których skład wchodzi: wymiana opony oraz naprawa opony. Nasz nowoczesny samochód naprawczy jest wyposażony w podnośniki, kompresor powietrza, narzędzia pneumatyczne i spawarkę.

350 Interwencji
801 Załatanych opon
560 Napraw na drodze
600 Scholowanych aut

Jest to wyjątkowa strona internetowa, która będzie wymagać nowszej przeglądarki!

Proszę uaktualnić już dziś!